-
Balta Lacul Colentina
De patru zile s-a dat verde la pescuit pa Lacul Colentina. In primavara s-au bagat 4 tone de peste (spune pazicul). In primele zile cica faceai norma (5Kg) in cateva ore, astazi n-a mai fost asa, dar oricum este satisfacator deoarece nu mai trebuie sa faci zeci de km in afara Bucurestiului. Predomina ciortanica dar sunt si bucati frumoase de peste 1/2 kg.
Permisiuni postare
- Nu poți posta subiecte noi
- Nu poți răspunde la subiecte
- Nu poți adăuga atașamente
- Nu poți edita posturile proprii
-
Reguli Forum